Kapat
Hesabım
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

İade Şartları

Garanti ve İade Şartları

  Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının/Paketinin bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İade Şartları

www.afiaolsun.com (www.afiaolsun.com) 'den yaptığınız alışverişlerde, memnun olmadığınız bir ürün varsa, 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizde kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.

İadenizin depomuzca kabul edilmesi için iade talebinizle ilgili 0850 302 6 555 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. İade talebinizin müşteri temsilcimiz tarafından oluşturulması ardından tarafınıza bir "İade Takip Kodu" verilecek ve iadenizi teslim almak üzere kargo kuryesini adresinize yönlendirecektir.

İade edeceğiniz ürünün kutusu, faturası ve kutu içeriği eksiksiz olmalıdır. İade gönderinizi bu şekilde hazırladıktan sonra İade Takip Kodu'nu paketin görülebilecek bir kısmına belirgin bir şekilde yazmanızı rica ederiz. Depomuz İade Takip Kodu olmayan gönderileri kabul etmeyecektir. Mağduriyet yaşamamanız adına bu konuya hassasiyet göstermenizi rica ederiz.

İade gönderinizin elimize ulaşmasının ardından yukarıda belirtildiği şekilde ürün kutu içeriğinin ve faturanın eksiksiz olması halinde ürün tutarının iadesi alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartına veya banka kartına eksiksiz olarak yapılacaktır.

Soru ve sorunlarınız ile ilgili 0850 302 6 555 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

 

İptal Şartları

 

Siparişinizi kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda 0850 302 6 555 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi iptal ederek alışveriş tutarınızı kredi kartınıza eksiksiz olarak iade edecektir.

Siparişinizin kargoya teslim edilmesinin ardından talep edeceğiniz sipariş iptal işleminiz ile 0850 302 6 555 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir.Kargoya teslim edilen siparişler ile ilgili iptal talebinde bulunulması halinde, siparişiniz kargo firmasından geri çağırılır. Kargonun elimize geri gelmesi ile sipariş tutarınız kargo ücreti düşülerek alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartınıza geri ödenir.

İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi ürünün elimize ulaşmasını takip eden 24 saat içerisinde alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartına yapılır.

İade işleminin yapılmasının ardından kredi kartı ekstrenizde iade tutarın görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 3 ila 7 günü bulabilir.

Alışverişin taksitli olması ve alışveriş tarihiniz ile iade talebinizin tarihi arasında banka tarafından hesap kesiminizin yapılmış olması durumunda, banka tarafından iade tutar her ay taksit tutarında kredi kartınıza yansımaktadır. Bu durum tamamen banka tarafından kaynaklanmaktadır. Ve tarafımızca bu prosedür üzerinde bir değişiklik yapılamamaktadır.

 

 Şirket Ünvanı

NAFİA GIDA KOZM.TEMZ.İNŞ.TURZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

İletişim Hattı : 0850 302 6 555

Fax : 0212 659 09 81

Adres : Ziya Gökalp Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı Sinpaş İş Modern E-11 H-11 Blok No:11 İkitelli/Başakşehir/İstanbul

E-posta Adresi : eticaret@afia.com.tr

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.