Kapat
Hesabım
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Gizlilik ve Güvenlik

NAFİA GIDA KOZMETİK TEMİZLİK İNŞAAT TURİZM

SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GİZLİLİK POLİTİKASI

Nafia Gıda Kozmetik Temizlik İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (“Nafia Gıda”) olarak, hizmetlerimizden yararlanan kullanıcılarının (“Veri Sahibi/Veri Sahipleri”) bilgilerinin korunmasına ve gizliliğine önem veriyoruz.

Bu Gizlilik Politikası (“Gizlilik Politikası”) Nafia Gıda’nın topladığı bilgileri nasıl kullandığı, Veri Sahibi’nin sorumlulukları ve Nafia Gıda’nın gizli bilgilerin korunmasına ilişkin kuralları hakkında Veri Sahipleri’ni bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

 1. Topladığımız Bilgiler

Nafia Gıda hizmetlerinizden yararlanmanız durumunda, üyelik kaydınızı gerçekleştirmek, talep ettiğiniz ürün/hizmetleri size temin etmek ve ödemeleri gerçekleştirmek gibi sair süreçler için belirli bilgileriniz toplanmaktadır.

Veri Sahipleri sipariş vermek, talep, öneri ve şikayetlerini Nafia Gıda’ya iletmek istediklerinde veya sair nedenlerle Nafia Gıda’ya bilgilerini aktarmaktadır. Bu durumda, Veri Sahipleri’nin ad-soyad, iletişim bilgileri, ödeme bilgileri, talep, öneri şikâyet bilgileri gibi belirli bilgileri toplanmaktadır.

 1. Bilgileri Kullanma Amaçlarımız

Nafia Gıda, Veri Sahipleri’ne ilişkin topladığı bilgileri başlıca aşağıda belirtilen amaçlarla kullanılmaktadır:

 • Veri Sahipleri’ne hizmet sunmak
 • Veri Sahipleri ile iletişime geçmek, Veri Sahipleri’nin talep ve şikayetlerini sonuçlandırmak,
 • Ödemelere ilişkin finans ve muhasebe süreçlerini yürütmek,
 • Hizmetlerimizin tanıtımını sağlamak; reklam ve kampanya süreçlerini yürütmek,
 • Veri Sahipleri’nin geri bildirimlerine göre ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek/geliştirmek,
 • Hizmetlerimizi Veri Sahipleri’nin tercih, kullanım alışkanlıkları ve ilgi alanlarına göre özelleştirmek,
 • Hizmetlerimizi sunduğumuz ortamlardaki sistemsel sorunları tanımlanmak ve gidermek; bilgi güvenliği süreçlerini yürütmek,
 • Tanımlama teknolojileri/çerezler vasıtasıyla kullanıcı deneyimlerini ölçümlemek, hizmetlerimizi sunduğumuz ortamların performansını geliştirmek.

Bu kısımda belirtilen amaçlar, Veri Sahipleri’ne ilişkin toplanan bilgilerin genel kullanılma amaçlarını ifade etmektedir. Nafia Gıda’nın üye, ziyaretçi, müşteri gibi Veri Sahipleri’nin kişisel verilerini işleme amaçları ve kişisel verilerin işlenmesi hakkında diğer konularda bilgi almak için lütfen Kişisel Verilerinin Korunması Politikası'nı inceleyiniz.

 1. Bilgilerinizin Üçüncü Kişiler Aktarılması

Nafia Gıda’ya sağladığınız bilgiler, yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilebilmesi için üçüncü kişilere aktarılabilir (örneğin teknik destek hizmetinin alınabilmesi amacıyla bilgilerinizin bu konuda hizmet veren firma ile paylaşılması gerekebilir). Bu kapsamda bilgileriniz, iş ortaklarımız ve ürün/hizmet tedariki kapsamında destek alınan tedarikçiler ile paylaşılabilecektir. Bununla birlikte, yasal yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek için bilgilerinizi paylaşmamız talep edildiğinde, bilgileriniz yetkili kişi, kurum ve kuruluşlar ile de paylaşılabilecektir.

Veri Sahipleri’nin sağladığı bilgiler, Veri Sahipleri’ne sunulan metinlerde belirtilen amaçlar ve hizmetin sunulabilmesi için gereken durumlar haricinde üçüncü kişilere aktarılmayacaktır.

 1. Bilgilerinizin Saklanması ve Korunması

Bilgileriniz, bilgileri toplama amacımızın gerektirdiği süre kadar saklanmaktadır. Mevzuatta bilgilerinizi saklamamız için özel bir süre öngörülüyor ise, bu süreye uygunluk sağlanmaktadır. Nafia Gıda, bilgilerinizin muhafaza edildiği sistemleri, sunucuları ve veri tabanlarını, veri güvenliği tehditlerine (siber saldırı, hash vb.) karşı korumak için gerekli teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Veri Sahipleri, Nafia Gıda tarafından sunulan hizmetlerden yararlanabilmek amacıyla kullandığı sistem erişim araçlarının (üye ismi, şifre vb.) güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması ile ilgili tüm sorumluluğun tamamen kendisine ait olduğunu kabul etmektedir.

 1. Bilgilerinizin Doğruluğu ve Güncelliği

Veri Sahipleri’nin sağladığı bilgilerin doğruluğu ve güncelliği Veri Sahipleri’nin sorumluluğundadır. Bilgilerinizin gerçeğe uygun olarak tarafımıza iletilmesi ve bilgilerinizde bir değişiklik olması durumunda güncellenmesi gerekmektedir. Nafia Gıda ile paylaşmış olduğunuz bilgileri, Nafia Gıda Whatsapp Destek Hattı’na ulaşarak dileğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Nafia Gıda’ya bir başkası adına bilgi sağladığınızda, bu bilgilerin doğru olduğunu, bilgileri Nafia Gıda ile paylaşma hakkına sahip olduğunuzu/bu konuda yetkilendirildiğinizi taahhüt etmiş sayılırsınız.

 1. Üçüncü Taraflara Yapılan Yönlendirmeler

Nafia Gıda, Nafia Gıda tarafından işletilmeyen üçüncü taraf bağlantılara yönlendirmeler yapabilir. İlgili bağlantılardan herhangi birini ziyaretiniz sırasında, ziyaret ettiğiniz üçüncü tarafın gizlilik politikaları ve kullanım koşullarına tabi olursunuz. Nafia Gıda söz konusu üçüncü tarafların politika ve uygulamalarından sorumlu değildir.

 1. İnternet Sitesinde ve Bu Politikada Yapılan Değişiklikler

Nafia Gıda, sunulan hizmetleri, bilgileri, görselleri ve sair unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme, kullanımını askıya alma veya durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

Nafia Gıda, bu Politika üzerinde değişiklik ve güncelleme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Politika’nın güncel versiyonunu takip etmek, Veri Sahibi’nin sorumluluğundadır.

 1. Sorumluluk

Hizmetlerimizin elektronik ortamda sunulması sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, gecikme, virüs, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan Nafia Gıda sorumlu değildir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.