Kapat
Hesabım
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Neden Afia

Afia: Arapça terim manası olarak "afiyet" anlamına gelmektedir.

Afia'nın Kuruluş Amacı Nedir?
Afia olarak asıl amacımız, müşterilerimizin her gün alışverişini yaptıkları muhtelif gıda markalı gıda ürünlerinin muadilini, helaliyet ölçüleri dahilinde “helal, haram ve şüpheli” ayrımını dikkate alarak sağlıklı, hijyenik ve bilimsel ölçülerde İslami hassasiyetle üretimini yapmaktır.

Afia Nasıl Üretim Yapar?
Afia olarak tüm ürünlerimiz, üretimin her aşamasında gıda ve kimya mühendilerimiz ve GİMDES’den bir yetkilinin kontrol ve denetiminde, her üretim ve aşama titizlikle takip ve kontrol edilerek, maddi ve manevi zararlı hiçbir katkı maddesi kullanılmadan özel olarak üretilmektedir.
Dolayısıyla yemediğimiz veya yiyemediğimiz hiçbir ürünü üretmiyor, başında durup da üretimini görmediğimiz hiçbir ürüne de güvenmiyoruz.


Afia’nın Diğer Markalarından Farkı Nedir?
Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeleri helal sertifikalı yada dinen ve sağlık açısından uygun olarak üretim yapan firmalardan tedarik ediyoruz ve üretimin tüm aşamasında mutlaka gıda mühendislerimizin kontrol ve denetiminde üretiyoruz.


Helal Sertifikalarımızı Nereden Almaktayız?
Helal Sertifikalarımızı; World Helal Consul (WHC) ile irtibatlı olarak şu anda Türkiye’de helal gıda sertifikasyonu noktasında yetkili kuruluş konumunda bulunan GİMDES (Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Derneği)’den almaktayız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.