Kapat
Hesabım
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Klasik Kahve 100 Gr

Ürün Kodu : 1722
AFİA
85,00 TL
hizli-kargo-gonderimi.webp (25 KB)
gimdes-helal-sertifikali.webp (28 KB)
alkol-ve-turevleri-icermez.webp (26 KB)
trans-yag-icermez.webp (25 KB)
sentetik-renklendirici-icermez.webp (27 KB)
sentetik-tatlandirici-icermez.webp (26 KB)
sentetik-koruyucu-icermez.webp (26 KB)
vejeteryan.webp (24 KB)
Ürün Açıklaması
Klasik Kahve 100 Gr

 

Klasik Kahve, özel olarak seçilen kahve çekirdeklerinin öğütülmesiyle hazırlanır. Kahvenin yoğunluğunu ve tadını dengelemek için özel bir karışım kullanılır. Bu sayede, kahve içerken koyuluğunu ve aromasını hissedebilirsiniz. Klasik Kahve'nin lezzeti, her damlasında hissedilir. Yoğunluğu ve aroması, kahve sevenlerin damak tadına hitap eder. Kahvenin öğütülmesi, çekirdeklerin tazelikleri ve karışımının özenle yapılması, bu lezzetin oluşmasına katkı sağlar.

Klasik Kahve, tek başına keyifli bir içecektir. Kahvenin aromasını tam olarak hissetmek için, üzerine bir miktar şeker ilave edebilirsiniz. Ayrıca, kahveye damla süt ekleyerek de lezzetli bir kahve içebilirsiniz. Klasik Kahve'nin keyfini çıkarın ve gününüze lezzetli bir başlangıç yapın.

Klasik Kahve İçindekileri Neler?

Öğütülmüş Kahve

Klasik Kahve Nasıl Üretilir ve Nelere Dikkat Edilir?

Klasik Kahve üretiminde kullanılacak olan hammadde ve katkı maddelerinin, üretim öncesi Afia yetkilileri ve GİMDES denetçileri tarafından helal sertifika uygunluğu denetlenip fabrikaya sevki sağlanır. Belirlenen ham maddelerin Afia yetkili mühendisi tarafından helal sertifika kontrolü sağlanır. Üretim hattı üretilecek ürüne bağlı olarak su veya yağ ile temizlenir. Temizliğin tam olarak sağlanması için kontrolü yapılan hammadde ve katkı maddeleri kullanılarak bir parti üretim yapılarak üretim hattında geçirilir ve üretim yapılacak firmaya teslim edilir. Tüm üretim sırasında Afia yetkili mühendisi ürünün helal, kalite, sağlık ve hijyen koşulları açısından kontrol etmektedir.

Klasik Kahve Alerjen Uyarısı

Kafein içerir.

Klasik Kahve Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz.

Klasik Kahve İşletme Kayıt No

TR-34-K-004432

Klasik Kahve Net Miktar (g/ml)

100 GR

Klasik Kahve Menşei Neresi?

TÜRKİYE

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.