Kapat
Hesabım
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Süzme Çiçek Bal 850 Gr

Ürün Kodu : 1801
AFİA
240,00 TL
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
(6) Yorum Yorum Ekle
hizli-kargo-gonderimi.webp (25 KB)
gimdes-helal-sertifikali.webp (28 KB)
alkol-ve-turevleri-icermez.webp (26 KB)
trans-yag-icermez.webp (25 KB)
gluten-icermez.webp (25 KB)
sentetik-renklendirici-icermez.webp (27 KB)
sentetik-tatlandirici-icermez.webp (26 KB)
Ürün Açıklaması
Süzme Çiçek Bal 850 Gr

 

Süzme Çiçek Balı üretiminde kullanılan balın temin edildiği arıcılar, yalnızca çiçek nektarlarından beslenen arıları kullanmaktadır. Bu arıcılardan temin edilen Süzme Çiçek Balı, tamamen helal, doğal ve sağlıklı bir üründür. Süzme Çiçek Balı, tatlı bir lezzete sahip olmasının yanı sıra, sağlık açısından da birçok fayda sağlar. İçeriğinde bulunan doğal şekerler, vücuda anında enerji sağlar ve uzun süre tok hissetmenize yardımcı olur. Ayrıca, balın içinde bulunan antioksidanlar, vitaminler bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücudu hastalıklara karşı korur.

Süzme Çiçek Balı, çok yönlü bir kullanıma sahiptir. Kahvaltıda ekmek üzerine sürülebilir, yoğurt veya tahıl karışımlarına eklenerek tüketilebilir. Aynı zamanda, çay veya sıcak suya karıştırılarak da içilebilir. Süzme Çiçek Balı, cam ambalajında muhafaza edilerek taze kalır ve raf ömrünü uzatır. Ayrıca, kullanımı da oldukça pratiktir. Kapaklı cam kavanozu sayesinde, balı kolayca saklayabilir ve gerektiğinde kullanabilirsiniz. Süzme Çiçek Balı, doğal, helal ve sağlıklı bir alternatif arayanlar için ideal bir seçenektir. Hem tatlı lezzeti hem de sağlığa faydaları ile sofralarınızın vazgeçilmezleri arasında yer alacaktır.

Süzme Çiçek Balı İçindekileri Neler?

Süzme Çiçek Balı

Süzme Çiçek Balı Nasıl Üretilir ve Nelere Dikkat Edilir?

Üretiminde kullanılacak olan hammadde ve katkı maddelerinin, üretim öncesi Afia yetkilileri ve GİMDES denetçileri tarafından helal sertifika uygunluğu denetlenip fabrikaya sevki sağlanır. Belirlenen ham maddelerin Afia yetkili mühendisi tarafından helal sertifika kontrolü sağlanır. Üretim hattı üretilecek ürüne bağlı olarak su veya yağ ile temizlenir. Temizliğin tam olarak sağlanması için kontrolü yapılan hammadde ve katkı maddeleri kullanılarak bir parti üretim yapılarak üretim hattında geçirilir ve üretim yapılacak firmaya teslim edilir. Tüm üretim sırasında Afia yetkili mühendisi ürünün helal, kalite, sağlık ve hijyen koşulları açısından kontrol etmektedir.

Süzme Çiçek Balı Alerjen Uyarısı

1 yaşından küçük bebeklere yedirilmemelidir.

Süzme Çiçek Balı Saklama Koşulları

Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz.

Süzme Çiçek Balı İşletme Kayıt No

TR-06-031107

Süzme Çiçek Balı Net Miktar (g/ml)

850 GR

Süzme Çiçek Balı Menşei Neresi?

TÜRKİYE

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.